נופים ואתרים יגאל אלון 65 ,מגדל טויוטה תל אביב 03-6251211

גיבושים REALITY ו-ODT

אנו בעלי מודעות גבוהה לחשיבות הטמונה בהעצמתה של תחושת ההזדהות בקרב עובדיכם עם מטרות ארגונכם ובגיבוש מקצועי וחברתי בקרבם.

 

גיבושים הם תחום התמחות ייחודי שלנו הבא לידי ביטוי בסלילת הדרך לרתימה עתידית של עובדיכם לכל משימה או מטרה ארגונית. תכנית הגיבוש שאנו מתכננים לכם מוצאה בזיהוי מדויק של המסרים בארגונכם והיא מלווה בחוויה בלתי נשכחת שתיוותר בקרבכם.

 

במסגרת הגיבושים נערכות גם פעילויות לפיתוח צוות (ODT - Out door training) המתמקדים בפיתוח ואימון עבודת צוות בעזרת משימות צוות מורכבות. הפעילות מפתחת חשיבה יצירתית ועבודת צוות בתנאי לחץ. כמו כן, מלווה הפעילות בשעשועים ובחוויות מיוחדות ומצחיקות. אנו יוצרים בפועל את הפעילויות הללו בהתאם לדרישתכם ולתכנים אותם הנכם שואפים להעביר לקבוצת עובדיכם.

 

עובדיכם ייהנו לא רק מתובנות לחיי העבודה, אלא גם מתובנות וכלים מעשיים לחיים בכלל. אנו מאמינים כי עיבוד החוויה הן ברמה הרגשית והן ברמה המנטאלית חשובות מאוד אך חשוב לא פחות להשאיר את עובדיכם עם כלים מעשיים ליצירת שינוי אמיתי.

 

יש לנו את מיטב אנשי המקצוע בתחומים אותם אנו מציעים וזאת על-מנת להעניק לכם את הכלים המושלמים ליישום הפעילויות המוצלחות ביותר בתחום זה.

gallery/207_ai_picfile_42156
gallery/205_ai_picfile_bb222
gallery/206_ai_picfile_3ae4b