נופשים בארץ ובחו"ל

הנופשים שאנו מציעים בארץ מבוססים על תמהיל נכון הממנף את תחושת ההצלחה והרגיעה הנדרשת לעובדי החברה, תורם לתחושה המשפחתית שנוצרת, מעודד מוטיבציה ומותיר בקרבם זיכרונות בלתי נשכחים וטעם של עוד. הנופשים שאנו מפיקים בארץ ובחו"ל יוצרים עבור לקוחותינו חוויה בלתי שגרתית של הנאה ופינוק בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום ארגון והפקת נופשים. 

 

אנו מתאימים את תכניות הנופשים למטרות ולמסרים ומכלילים בתוכן מגוון פעילויות במעטפת משובחת של בתי מלון ברמה גבוהה, אטרקציות ייחודיות וטיולים המאופיינים בחדשנות ואתגרים.

 

אנו מלווים את חברתכם למן הגות רעיון הנופש ועד למימושו המלא המוגשם לידי חלום ממש.
הנופשים שאנו מציעים בחו"ל מעניקים לחברתכם תחושה של שליחות בינלאומית הטובלת במוקדי התיירות החשובים והמרתקים ביותר בעולם. גם בנופשים אלה ארגונכם ייהנה מנופשים הנרקמים ומאופיינים במיוחד לעובדיו ו/או ללקוחותיו ומגשימים לכם את הרעיון לחוויה מושלמת.

 

להשלמת התמונה, אנו מקפידים על המטרה העיקרית למענכם: הפניית זמנכם להנאה מן החוויות המצטברות תוך תחושות הרוגע וה"ראש השקט" שאינכם נאלצים לדאוג לתפעול הנופשים. לצורך כך, הצוותים המקצועיים שלנו מפיקים ומארגנים עבורכם את כל הנופש, החל מתהליך בחירת היעד, תהליך הרישום, תיאום טיסות, הסעות, הזמנת בתי מלון, תיאומים וציוות מדריכים, תיאום כניסות למוקדי תיירות מרכזיים, החוויות הגסטרונומיות, התכניות האמנותיות וכל פעולה נוספת הדרושה לכם.

gallery/220_ai_picfile_f6072
gallery/226_ai_picfile_b669e