נופים ואתרים יגאל אלון 65 ,מגדל טויוטה תל אביב 03-6251211

התמחות החברה

"נופים ואתרים" – רווחה שמקדמת עסקים.
 
הפקת כנסים ואירועים – אנו מבינים את חשיבות התדמית הארגונית ואת משקלה המכריע בעת פנייה אל הלקוח. להגשמת ייעודכם אנו מציעים במסגרת התמחותנו, את כישורנו בתחום הארגון, הפקת כנסים ואירועים תדמיתיים ושיווקיים, המיועדים ללקוחותיכם ולמערך העובדים האיכותי המועסק בארגון שלכם. כל אחד יכול למצוא אצלנו חדשנות וחשיבה אתגרית, שתסחף אותו ואת עמיתיו לחוויה בלתי נשכחת.לכן, באחריותנו להציג באופן מיטבי את חברתכם באמצעות כנס או אירוע חווייתי המתרגם את הרעיון והחזון הארגוני שלכם למסר מוחשי, מרתק ובלתי צפוי. אנו מתחייבים להותירכם פעורי פה ולהשאיר "טעם של עוד" בקרב לקוחותיכם ולכם לא נותר אלא לקצור את פירות ההצלחה.
 
הפקת נופשים בארץ ובחו"ל – הנופשים שאנו מציעים מבוססים על תמהיל נכון הממנף את תחושת ההצלחה והרגיעה הנדרשת לעובדי החברה, תורם לתחושה המשפחתית שנוצרת, מעודד מוטיבציה ומותיר בקרבם זיכרונות בלתי נשכחים. הנופשים שאנו מפיקים בארץ ובחו"ל יוצרים עבור לקוחותינו חוויה בלתי שגרתית של הנאה ופינוק בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
 
גיבושים, ריאלטי ו-ODT - אנו בעלי מודעות גבוהה לחשיבות הטמונה בהעצמתה של תחושת ההזדהות בקרב עובדיכם עם מטרות ארגונכם ובגיבוש מקצועי וחברתי בקרבם. במסגרת הגיבושים נערכים גם משחקי פיתוח צוות (ODT) המתמקדים בפיתוח ואימון עבודת צוות בעזרת משימות צוות מורכבות. הפעילות מפתחת חשיבה יצירתית ועבודת צוות בתנאי לחץ.
 
אינסנטיב וחופשות יוקרה –לנו היכולת לארגן עבורכם חופשות יוקרתיות וחלומיות אשר תיחקקנה בקרבכם במשך זמן רב. נוביל אתכם לאתרים מרהיבים ביותר בארץ ובחו"ל ונדאג להתאים עבורכם מסלולי תיור אטרקטיביים, שישלבו מבחר אטרקציות וסגנונות בילוי, השונים מכל מה שהכרתם עד היום. אנו מפיקים טיולי אינסנטיב (תמריץ) ושטח מאתגרים. טיולי אינסנטיב הם כלי מושכל ויעיל המשמש להנעת עובדים מכל רובד מקצועי או מעמד ניהולי.אולי תחזרו מותשים ממגוון הפעילויות, אבל תהיו עמוסי חוויות וריגושים – הכל תוצאה של רקימת אתגרים בידי הצוות היצירתי של נופים ואתרים.
 

gallery/218_ai_picfile_fde16
gallery/217_ai_picfile_099fe