נופים ואתרים יגאל אלון 65 ,מגדל טויוטה תל אביב 03-6251211

הפקת כנסים ואירועים

אתם מעוניינים להפיק ללקוחותיכם או לעובדיכם כנס או אירוע מיוחד, חוויה שתתרום הן למוטיבציה והן לתדמית החברה – נופים ואתרים היא המענה המיוחל לכך.

 

אתם תציבו יעד – ואנו נפיק עבורכם אירוע העונה עליו, החל מארגון מקצועי ומכובד ועד להפקות פנטזיה מפנקות.

 

אתם תגדירו את קהל היעד – ואנו נבנה עבורכם את הקונספט, האווירה והתכנים המתאימים לו.

 

יחד, נגלה שגם אירועים רשמיים ללקוחות ולעובדים יכולים להגשים יצירה, בזכות המינון הנכון, בין קריאטיביות חדשנית (Creative Innovation) קונספט מפתיע, שיווק נבון וביצוע מושלם. אווירת האירוע תאופיין על-בסיס המסרים הייחודיים לרוח ארגונכם. 

 

אנו מאמינים שמקורן של הפתעות הקולעות ליעדכם, טמון בתכנון כנסים ואירועים נכון; לצורך כך, נעמיד לרשותכם צוות חשיבה איכותי ובעל מעוף, שיוכיח שניתן ליצור את הבלתי ייאמן, שוב ושוב, מחדש.

 

ייחודיותו של כל כנס ואירוע תלויה ביצירתיות שלו וגם כאשר מדובר באירוע אינטימי, הרי שהוא חייב לתת לבעליו את התחושה, כי הוא מצוי במרכזה של חוויה עצומה, שתיחרט בזיכרונו לאורך זמן.

 

הכנסים והאירועים שבאחריותנו ינחו את חושיכם אל עולם קסום, תפסעו בין שלל ריחות, ותתרגשו לנוכח המראות שיחלפו על פניכם. אנו משקיעים את מיטב כישורנו על-מנת לספק לכם רגעים ג ד ו ל י ם של התעלות, הנאה ואתגר.

 

מאחורי פעילותה של נופים ואתרים ניצבת חשיבה אסטרטגית מעמיקה, המשכללת את יתרונות ארגונכם לכדי אקט שיווקי ממדרגה ראשונה. אירועי התדמית שנפיק עבורכם מאפשרים ללקוחות חדשים להתנסות ולהכיר את קו החשיבה של ארגונכם.

 

פרישת המידע הנחוצה להזנת המוזמנים בעת האירוע, תיעשה באמצעות מיטב הטכנולוגיות שברשותנו, הבאה לידי ביטוי על-גבי מסכי ענק, בשילוב סאונד ופירוטכניקה עוצרי נשימה.

 

אנו נדאג לכל הפרטים ונבטיח לכם יחס אישי, ליווי מקצועי ושירות איכותי.

gallery/234_ai_picfile_cec71
gallery/233_ai_picfile_541eb
gallery/235_ai_picfile_9c6d6